Fotoobrazy na płótnie

MateriałyTechnologia drukuWerniksowaniePakowanie i przesyłka

Nasze fotoobrazy drukowane są na wysokiej jakości płótnie bawełnianym o gramaturze 360g/m2, które jest grubsze i bardziej wytrzymałe od poliestrowego. Posiada wyraźnie zaakcentowaną strukturę płótna, idealnie wchłania tusz. Jest również odporne na powstawanie uszkodzeń na liniach zgięcia. Wykonane jest z naturalnej bawełny, tak samo jak płótno malarskie. Po wydruku foroobraz jest starannie naciąganyna blejtramę z krosna malarskiego. Nasze krosna malarskie wykonane są z suchego, oszlifowanego drewna sosnowego pierwszej jakości.

Fotoobrazy są drukowane w technice atramentu pigmentowego za pomocą ploterów fotograficznych marki Canon. Druk odbywa się w rozdzielczości 1440 dpi co gwarantuje fotograficzną jakość i wyjątkowe odwzorowanie szczegółów. Technologie stosowane przez nasza firmę spełniają wymogi jakości muzealnej i galeryjnej. Do druku używamy wyłącznie oryginalnych, ekologicznych i bezwonnych tuszy pigmentowych, które nie zawierają substancji szkodliwych dla człowieka. Boczne krawędzie są zadrukowane, dzięki czemu prezentują się doskonale oglądane nawet pod dużym kątem dzięki czemu fotoobrazy nadają się do natychmiastowego powieszenia bez konieczności stosowania dodatkowych ram.

Werniks to szlachetny lakier, którego głównym zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni wykonanego fotoobrazu. Chroni go przed nadmiernym światłem, blaknięciem kolorów oraz starzeniem się podkreślając jednocześnie walor i jakość tuszy. Stosujemy werniks w wersji błyszczącej, który daje krystalicznie bezbarwną i błyszczącą powłokę dodatkowo podnosząc nasycenie kolorów.
Każdy fotoobraz jest starannie pakowany na potrzeby wysyłki. Po zamontowaniu na blejtramie fotoobraz jest zebezpieczany przezroczystą folia stretch. Następnie zostaje przygotowane opakowanie kartonowe, do którego pakowany jest obraz. Opakowanie szczelnie zaklejamy i ponownie owijamy tym razem czarną folią stretch. Po naklejenie naklejek ostrzegawczych „Ostrożnie szkło” oraz listu przewozowego Państwa fotoobraz zostaje przekazany firmie kurierskiej do doręczenia